آگوست 21

cinemacenter

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

یکماه از راه اندازی انجمن سینماسنتر گذشت. اتفاقات مختلفی در این یکماه افتاد که از دید من همه خجسته بود و خوب و حتی اگر خوب نبود به ما کمک کرد تا قوی تر شویم و حرفه ای تر به کار ادامه دهیم.
اکنون که یکماه از تاریخ راه اندازی سایت گذشته بهتر میتوان در مورد کارهایی که انجام شده و شرایط سایت صحبت کرد.

سایتی که شاید در ابتدا دوستان زیادی به آن امیدی نداشتند و تصور میکردند این یک سایت کپی خواهد بود مانند هزاران سایت دیگر که سعی داشته اند فعالیتی مشابه را دنبال کنند.
اما خوب، ایده ای دیگر در ذهن بود و آینده ای دیگر پیش رو، مسلم است که اگر هدفی بزرگ پیش رو باشد، میتوان سختی ها را پشت سر گذاشت و نا مهربانی ها را فراموش کرد.
در این مدت سایت مورد نفود (Hack) واقع شد، مورد حملات DDOS قرار گرفت، بلاگ رسمی من از بین برده شد و البته از شانس خوش پشتیبان به دادم رسید و خیلی حرفها زده شد و خیلی حدیث ها ایجاد شد.
اما سعی کردم که اینها را وارد کار و هدفی که پیش رو بود نکنیم و به نگذاریم که این مسائل مارا از هدف اصلی دور کند.

اکنون در حال ورود به ماه دوم فعالیت سایت CinemaCenter.ir هستیم. سایتی که روز به روز به تبدیل شدن به یک مجموعه سینمایی پرکار و محتوی ساز نزدیک و نزدیکتر میشود.
گروههای مختلف فیلم، تحلیل، ترجمه، ادبی، تاریخ و هنر در شرایطی مثبت و رو به جلو در حال فعالیت هستند و ریلیزهای رسمی انجمن از ۲۰ مورد در همین مدت کوتاه گذشته است. خوشحالم که راهی که شروع شده به زودی و با برنامه های جدیدی که برای سایت ریخته شده است، راه خود را از مجموعه های نظیر به نظیر جدا خواهد کرد و به زودی از آن بیشتر شنیده خواهد شد.

شکی نیست که نقش کاربران بی نظیر سایت و دوستانی که دل به فعالیت در این مجموعه دادند، در این میان بسیار بزرگ بوده است، دوستانی که در هیچ شرایطی سایت را تنها نگذاشتند و همراه همیشگی ما بودند.

سایت از چهارشنبه گذشته به سرور جدید و با قابلیتهای بسیار بالاتر منتقل شد. همزمان تصمیم گرفته شد تا از آخرین نسخه VBulletin نیز برای به روز رسانی سایت استفاده گردد و نتیجتا از امروز صبح، ضمن استفاده از آخرین نسخه نرم افزار ویبولتین (نسخه ۴٫۰٫۶) و استفاده از سرعت بیشتر سرور جدید، سایت در اختیار دوستداران قرار گرفت.

امیدواریم که این هدیه ای بوده باشد در یک ماهگی سایت، هدیه ای که اگر چه دو روز باعث اختلال در دسترسی به سایت شد، اما ارزش داشت، زیرا ما سعی داریم بهترین باشیم و برای شما کاربران عزیز بهترینها را فراهم کنیم.

صفحه رسمی سایت در فیس بوک نیز از ۵ شنبه افتتاح گردید، تا محلی باشد برای اطلاع رسانی ها و هماهنگی های بیشتر . برای استفاده از این امکان میتوانید به این آدرس مراجعه نمائید. Facebook
در حال حاضر کاربران عزیز میتوانند از آدرس اصلی سایت برای ورود به سایت استفاده کنند. http://CinemaCenter.ir

ارادتمند همه دوستان و کاربران عزیز سایت سینماسنتر….فرخ

VN:R_U [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
یکماه بعد از افتتاح سینماسنتر..., ۱۰٫۰ out of 10 based on 1 rating

نوشته ای از Farrokh \\ tags:

نوشتن دیدگاه

شما باید برای ارسال نظر وارد سایت شده باشید سپس نظر خود را ارسال نمایید .

2 visitors online now
0 guests, 2 bots, 0 members
Max visitors today: 2 at 07:32 am IRDT
This month: 17 at 04-04-2024 02:35 am IRDT
This year: 76 at 02-01-2024 11:45 am IRST
All time: 194 at 01-11-2023 01:11 pm IRST